Привіт!
Я — робот Воллі

Підберу вигідні кредити за 1 хвилину

Сума кредиту

Термін

3

30

Ви повертаєте:

грн

грн

Дата повернення:

Критерії
отримання позики

Вік

Позика доступна клієнтам
від 18 до 70 років

Робота

Працевлаштування не
обов'язкове

Паспорт

Для отримання кредиту
потрібне громадянство України

Як отримати позику?

Заповніть
анкету

Оберіть кредитну
пропозицію

Заберіть
гроші

Кредит 24/7

Можливість взяти кредит 24/7 онлайн на картку спрощує життя. Завдяки появі на українському економічному ринку компаній, готових кредитувати звичайних людей з не надто кришталево чистою кредитною історією і без поручителів, відпала потреба мати під рукою кілька “корисних телефонів” тих, хто в разі непередбаченої ситуації позичить трохи грошей до зарплати. На відміну від друзів і родичів, мікрофінансова компанія не попросить пояснити, навіщо вам раптом терміново знадобилася деяка сума буквально на кілька днів. До того ж відсотки за користування позиковими коштами не такі високі, як здається на перший погляд.

Зміст:

 1. Як вибрати кредитну організацію для оформлення позики
 2. Вимоги до позичальників: які існують і звідки беруться
 3. Сума, термін, процентні ставки
 4. Чому заявку можуть відхилити
 5. Приклад розрахунку відсотків за кредитом
 6. Які картки підходять для отримання позики
 7. Чи можна продовжити кредит
 8. Чи варто довіряти МФО

Як вибрати кредитну організацію для оформлення позики

Не всі сервіси, які пропонують позику 24/7, безпечні. Попри те, що сфера мікропозик у нашій країні регулюється законом, у ній, як і в інших, трапляються шахраї. У випадку з позиками шахрайських схем не так багато, але ризик є. Наприклад, на заявника можуть оформити більший кредит, ніж він просив, і видати йому тільки запитану суму, а на момент повернення попросити повернути все. Тому вкрай важливо уважно підходити до вивчення пропозицій і вибору кредитної організації.

Чесна МФО, яка точно без жодних підводних каменів видасть онлайн-кредит 24/7 без відмови, точно не буде приховувати дані про юридичну особу: ІПН, адреса реєстрації тощо. Також у неї обов’язково буде простий і зрозумілий текст договору без дрібного шрифту з однозначним формулюванням: скільки взято, скільки потрібно повернути, яким чином і до якої дати.

Найзручніший варіант вибору МФО – каталог. На нашому сайті зібрані посилання на сервіси, що видають гроші без застав і поручителів на будь-які цілі. Ви можете підібрати підходящий варіант, спираючись на короткі дані про умови кредитування, а після – переглянути сайти з пропозиціями і залишити заявку на тих з них, які викликали довіру.

Вимоги до позичальників: які існують і звідки беруться

У мікрокредитному сервісі можна взяти кредит 24/7 без відмови терміново, наприклад, вночі або у святковий вихідний. Але хоч це і не банк, де довелося б підтверджувати свою платоспроможність високим кредитним рейтингом, офіційним джерелом доходу та іншими доказами, деякий базовий відсів усе ж таки спочатку потрібно пройти. Поміркуйте самі, якби гроші давали всім без розбору, тоді позичальник напевно збанкрутував би на угодах, за якими необов’язкові клієнти б банально не повертали взяте. Саме для відсіву неплатоспроможної аудиторії та відвертих шахраїв, які не планують виконувати свою частину угоди, і потрібен попередній відбір запитів на основі заповнених анкет.

Мікрофінансові компанії мають право самостійно формувати список вимог до тих, хто може вважатися їхнім клієнтом. Але зазвичай набір зводиться до п’яти ключових показників:

 1. Вік – старше 18 років.
 2. Наявність чинного паспорта громадянина з відміткою про постійну реєстрацію.
 3. Контактний номер телефону.
 4. Іменна банківська картка, отримана на той самий паспорт.
 5. Відсутність занадто високого боргового навантаження.

З першими вимогами все просто, а ось на останній зупинимося докладніше. Боргове навантаження – це всі ті борги, які просто зараз є у людини і за якими їй потрібно платити. До списку боргів входять не тільки кредити і позики, але також іпотека, аліменти, невиплачені податки, штрафи. Закон визначає ліміт боргового навантаження і забороняє МФО давати гроші під відсотки тим, у кого і без того дебет з кредитом не сходиться. Відповідно, якщо ви платите за борговими зобов’язаннями на місяць менше, ніж ваш дохід, найімовірніше, термінову позику вам схвалять.

Правове регулювання ринку онлайн-кредитів

Всупереч неоднозначній репутації бізнесу, готового видавати під відсотки гроші та не вимагати водночас гарантій від позичальника, подібні угоди відбуваються в рамках закону. Для здійснення діяльності в рамках правового поля держави МФО отримують ліцензії, що дозволяють їм проводити грошові операції за участю фізосіб. Тож брати в борг у МФО законно.

Кредити на невеликі суми в кілька тисяч гривень без поручителів і застав видають при дотриманні певних умов і лімітів. Так, наприклад, не можна давати в борг тим клієнтам, у яких і без того високе боргове навантаження. Також є обмеження на максимальний відсоток, заборона видачі грошей боржникам, обмеження на санкції в разі прострочення і накладення штрафів. Клієнт МФО в Україні досить захищений законом від шахрайських дій, і якщо має справу з чесною легальною компанією, може не турбуватися про підписання договору на отримання грошей у борг на свою банківську карту.

Сума, термін, процентні ставки

Оформлення мікропозики – серйозне рішення, яке треба ухвалювати виважено й обережно. Краще не позичати більше, ніж точно вийде повернути з урахуванням усіх можливих непередбачених обставин. Також, через подобове нарахування відсотків на суму боргу, позичати вигідніше на короткий термін і з можливістю дострокового погашення без відсотків. За законом погашати заздалегідь без штрафів можна, але треба обов’язково письмово попередити про намір кредитора за 10 днів. Якщо ставитися до мікропозики так само серйозно, як до іпотеки на житло або кредиту на автомобіль, то нею можна спокійно користуватися без ризиків скотитися в боргову яму.

Скільки дають кредитні сервіси, залежить від безлічі факторів. Зазвичай ці організації позичають на кілька днів, відповідно, суми невеликі – у кілька тисяч або десятків тисяч гривень. При цьому підприємці, наприклад, можуть запросити більше, тільки вже на інших умовах. У підприємця онлайн-кредитор може попросити більше даних і навіть заставу. Тож ризики вищі, зате суми дають великі, з ними зручніше працювати, ніж із банками, і рішення ухвалюють швидше.

Термін кредитування найчастіше від тижня до року. За певних обставин – у період дії акції, за спеціальним промокодом, у рамках партнерства, – вдається взяти позику на кілька днів або більший термін, ніж на 12 місяців. Це скоріше винятки, ніж правило.

Позики на термін довше місяця часто допустимо гасити частинами. Відсоток при цьому нараховуватиметься одним зі способів: на всю суму або на залишок боргу. У першому випадку вигідно тим, хто точно не планує закрити кредит раніше терміну і платити наперед, другий – усім іншим. Річ у тім, що якщо платити за другою схемою і водночас хоча б трохи переплачувати на кожному платежі, підсумковий платіж з урахуванням відсотків скорочуватиметься.

Чому заявку можуть відхилити

Вище вже розглядався момент важливості відсіву потенційних неплатників на етапі приймання заявок. Крім того, що запит на отримання грошей у борг напевно відхилять у поточних боржників, неповнолітніх і громадян без реєстрації, зіткнутися з відмовою можуть за певних обставин і ті, хто обманювати МФО точно не збирається.

Якщо вам потрібні гроші, які ви точно плануєте повернути на умовах мікрофінансового сервісу, але заявку відхилили без пояснення причини, перевірте такі моменти:

 • Правильність заповнення полів форми, адже в стресі пошуку грошей у терміновому порядку легко помилитися в паспортних даних або прізвищі.
 • Наявність боргів по податках, якщо велика заборгованість, МФО в борг не дасть.
 • Не опускайте руки, якщо отримали одну відмову. Можливо, вона взагалі ніяк до вас не стосується і викликана тим, що конкретний сервіс має внутрішній ліміт на видачу грошей у певний період. Варто обов’язково спробувати заповнити анкету на інших сервісах, зазвичай це допомагає отримати потрібну суму протягом кількох годин.

Приклад розрахунку відсотків за кредитом

Вважається, що мікропозика 24/7 – це дороге задоволення, яке змушує за кожну витрачену гривню платити мало не десять. Щоб розвінчати цей міф, розглянемо приклад розрахунку відсотків за позикою в якійсь усередненій мікрофінансовій компанії, що встановила відсоткову ставку в 1% на день.

Припустимо, ви берете на 30 днів 30 тисяч гривень. За кожну отриману сотню потрібно буде в зафіксований у договорі про надання фінансових послуг термін заплатити 1 гривню – тобто за кожний день користування позикою ви платитимете всього 30 гривень на день. Погодьтеся, сума не видається масштабною, особливо коли це єдине місце, куди можна звернутися по допомогу у розв’язанні фінансової проблеми, що раптово виникла.

Які картки підходять для отримання позики

Важливий момент в оформленні кредиту – наявність власної банківської картки. Неважливо, який банк видав картку, головне, щоб оформлена вона була на той самий паспорт, за даними якого оформляється заявка на кредит 24/7. Також критично, щоб карта не була кредитною. Деякі сервіси видають позики і на кредитки, але для вас це не вигідно – за кредитками зазвичай доводиться чимало віддавати за будь-які операції, навіть якщо це не кредитні гроші, а власні. Тож дебетова в усіх аспектах вигідніша.

Отримати мікропозику на картку знайомого, родича, чоловіка не вийде. Це обмеження пов’язане з прив’язкою угоди до конкретного заявника. Буквально, якщо ви позичаєте, вам і віддавати, причому найзручніше робити це з тієї ж самої картки шляхом переказу на рахунок кредитора. Тож, якщо підходящої банківської картки під рукою немає, її треба оформити, благо це часто безкоштовно і робиться в будь-якій найближчій філії банку за кілька хвилин за паспортом.

Чим загрожує позичальникові непогашена позика: штрафи, колектори

Не платити за кредитом – це порушення договору і законодавства. У житті може трапитися всяке, зокрема відсутність грошей для погашення фінансових зобов’язань. Але навіть у такому разі не відповідати на дзвінки від кредитора – не вихід. За прострочення нараховують штрафи в розмірі, зазначеному в договорі. Розмір штрафів не може бути більшим за суму позики, проте може набігти пристойна сума.

Організація, що видала кредит, має право подати на клієнта, який ухиляється від сплати боргу, до суду. Суд призначить відрахування з доходу, накладе арешт на майно, зобов’яже платити. Щоб із цим не зіткнутися, потрібно або не брати кредит зовсім, або брати його тільки за повної впевненості в можливості все вчасно повернути.

Чи можна продовжити кредит

На випадок непередбачених обставин, які завадять повернути потрібну суму вчасно з урахуванням відсотків, у МФО зазвичай є схеми рефінансування позик і продовження строків повернення. За продовження доведеться заплатити, найчастіше йдеться про підвищений відсоток і пеню, але це краще, ніж потрапити до “чорного списку” позичальників і втратити будь-яку можливість у разі потреби взяти в борг онлайн.

Рефінансування позик полягає в оформленні нового кредиту в рахунок погашення наявного. Виходить, що умови обнуляються і терміни кредитування теж. Зазвичай це вигідніше, ніж штрафи. Тільки клієнтам, які прострочили платіж, дають гроші у форматі рефінансування на більш жорстких умовах, тож усе треба прораховувати й уточнювати.

Чи варто довіряти МФО

Мікрокредитні організації – різновид бізнесу, що кредитує фізичних і юридичних осіб. Ніхто не застрахований від ситуації, коли терміново потрібно позичити грошей, а ні в кого. Ось для цього і потрібні МФО. Не потрібно сприймати їх несерйозно, вважати шахраями. Вони просто видають позики 24/7 і контролюють їх повернення з урахуванням відсотків – не більше. Якщо хтось постраждав від мікрокредитів, то справа, найімовірніше, не в кредиторі, а в позичальнику – не розрахував бюджет, вирішив не дотримуватися зобов’язань та інше. Тому немає причин не довіряти МФО, яка має ліцензію, що підтверджує її присутність у відповідному реєстрі.

Позичати чи не позичати у кредитних компаній – особистий вибір. Якщо вирішите взяти мікрокредит, наш сайт допоможе спростити пошук надійного кредитора, порівняти пропозиції та вивчити відгуки.