Привіт!
Я — робот Воллі

Підберу вигідні кредити за 1 хвилину

Сума кредиту

Термін

3

30

Ви повертаєте:

грн

грн

Дата повернення:

Критерії
отримання позики

Вік

Позика доступна клієнтам
від 18 до 70 років

Робота

Працевлаштування не
обов'язкове

Паспорт

Для отримання кредиту
потрібне громадянство України

Як отримати позику?

Заповніть
анкету

Оберіть кредитну
пропозицію

Заберіть
гроші

Кредит без перевірок

Кредит на картку без перевірок – чудова можливість отримати гроші без довідок про доходи та поручителів, не виходячи з дому. Це реально, якщо звернутися в надійні мікрофінансові організації, які більш лояльні до своїх клієнтів, ніж банки.

Зміст:

 1. На що звертати увагу під час вибору кредитора
 2. Основні вимоги до позичальників
 3. Відсоткові ставки
 4. Причини відхилення заявок
 5. Приклад розрахунку відсотків за кредитом
 6. Як можна отримати гроші
 7. Відповідальність за непогашену позику
 8. Як оформити пролонгацію

Найбільш актуальний онлайн-кредит у разі, коли:

 • не вистачає грошей на велику покупку, а взяти розстрочку з певних причин неможливо;
 • не можна звернутися в банк через прострочення, погану кредитну історію, або велике фінансове навантаження;
 • через непередбачені витрати не вистачило грошей до зарплати, а звертатися до знайомих або друзів немає бажання;
 • терміново потрібні гроші і немає часу чекати, доки в банку розглянуть вашу заявку – у МФО отримати гроші на карту можна протягом години після схвалення.

На що звертати увагу під час вибору кредитора

На ринку мікропозик сьогодні працює безліч компаній, кожна з яких намагається залучити клієнтів вигідними пропозиціями. Тому до вибору кредитора потрібно ставитися відповідально й уважно вивчати всі умови договору.

Насамперед потрібно визначитися, яку суму і на який термін ви плануєте взяти. Відразу розрахуйте фінансове навантаження, щоб було не накладно віддати позику у встановлений термін.

Важливі моменти у виборі МФО:

 • Наявність ліцензії – гарантія того, що мікрофінансова організація працює офіційно і повністю виконує всі взяті на себе зобов’язання. Зазвичай документи знаходяться у відповідному розділі на офіційному сайті компанії.
 • Відгуки та рейтинг – шукати інформацію краще на спеціалізованих майданчиках, тому що на офіційних сайтах організацій відгуки можуть бути накрученими. Також зверніть увагу, як довго працює МФО на ринку.
 • Процентна ставка – важливий критерій, від якого залежить сума переплати.
 • Терміни кредитування – якщо йдеться про невелику суму, то МФО надають позику в середньому на 30 днів.
 • Можливість дострокового погашення – багато позичальників беруть гроші на максимальний термін, а гасять кредит набагато раніше. Тому відразу варто уточнити, як проводиться розрахунок відсотків за позикою.
 • Максимальна сума – не завжди МФО готові запропонувати великі позики, як у банку.
 • Можливість продовження договору – слід враховувати всі можливі форс-мажорні ситуації, які можуть стати перешкодою для повного погашення боргу у встановлені терміни. Тому важливо вибирати організації, де можна оплатити нараховані відсотки, а сам кредит продовжити ще на місяць.
 • Додаткові послуги – багато МФО грішать тим, що нав’язують клієнтам платний сервіс. (смс-розсилки, юридичні консультації, страхування життя і здоров’я позичальника, послуги партнерів).

МФО з хорошою репутацією пропонують максимально прозорі умови співпраці. У договорі має бути все ясно і зрозуміло, щоб у вас не виникало запитань щодо суми переплат і термінів погашення заборгованості.

Будьте обережні, в мережі часто зустрічаються шахраї, які приваблюють клієнтів дуже вигідними умовами. Той, хто бажає отримати велику суму під дуже маленький відсоток, втрачає пильність і неуважно читає умови договору. У підсумку може виявитися, що організація пропонує мінімальний відсоток тільки на перші кілька днів, а далі відсоток просто грабіжницький і ви сильно переплачуєте. Також ще одним видом шахрайства може бути запит страхового внеску. Наприклад, вам обіцяють 50 тис. грн під 1% на великий термін. Але для розгляду заявки вам потрібно внести невеликий страховий внесок, який відразу після схвалення повернеться до вас на рахунок. Звісно, нічого ви не отримаєте і гроші свої навряд чи повернете.

Щоб ви не витрачали час на пошук надійних МФО, ми зібрали для вас перелік перевірених компаній, яким можна довіряти. Ви можете ознайомитися з рейтингом і відгуками користувачів, які діляться враженнями про співпрацю. Рекомендуємо довіряти перевіреним організаціям, які існують щонайменше рік і мають хорошу репутацію.

Основні вимоги до позичальників

Головна вимога до позичальників – наявність чинного паспорта України, який підтверджує наявність громадянства і повнолітній вік позичальника. Без підтвердження особи позику не видасть жодна МФО.

Щоб отримати кредит без перевірок, потрібно відповідати таким вимогам:

 • Мінімальний вік – 18-21 рік. Граничний вік часто досягає 70-80 років.
 • Реєстрація в Україні.
 • Постійний дохід – потрібен не завжди і не скрізь. Але підтвердження наявності доходу значно збільшує шанси на отримання позики, особливо якщо йдеться про великі суми.
 • Наявність другого документа – у МФО мають право попросити надати ІПН, водійські права, закордонний паспорт, пенсійне посвідчення, військовий або студентський квиток.

На нашому сайті представлені надійні та перевірені МФО, які працюють офіційно і надають людям кредити відповідно до чинного законодавства.

Кредит онлайн без перевірок відмінно підійде людям, які не мають можливості підтвердити свій дохід. Банки такому клієнту здебільшого відмовлять або зажадають заставу у вигляді рухомого або нерухомого майна, поручителів.

Яку суму і на який термін можна отримати кредит

У середньому МФО пропонують суми 5-20 тис. гривень. Але в деяких організаціях можна взяти і більші суми на кілька місяців і навіть років.

Для отримання великих позик потрібно надати довідку про доходи. МФО повинні переконатися, що кредитують платоспроможну людину, яка зможе погасити заборгованість вчасно і без великих прострочень. Постійні клієнти мікрофінансових організацій, які виконують всі умови договору, можуть розраховувати на більші суми, ніж новачки. Також для хороших позичальників у багатьох компаніях діють спеціальні умови кредитування.

Основні види позик у МФО:

 • “До зарплати” – зазвичай це не більше 10 тис. гривень, видається максимум на місяць. Підходить людям, яким потрібна невелика сума для розв’язання нагальних фінансових проблем. Як правило, повертати позику потрібно разом із нарахованими відсотками одним платежем.
 • Довгострокова позика – сума до 100 тис. гривень, яку можна отримати на термін від 1 місяця до року. Варто враховувати, що довгострокові позики є не у всіх МФО.
 • Кредити під заставу – деякі організації згодні кредитувати своїх клієнтів на великі суми за умови наявності цінного майна. Найчастіше як заставу використовують різні транспортні засоби. Щоб отримати кошти, потрібно надати у фінансову організацію свій паспорт, свідоцтво про реєстрацію автомобіля.

На сайтах МФО є вбудовані онлайн-калькулятори, за допомогою яких можна за лічені секунди зробити розрахунок. Введіть суму позики, передбачуваний термін кредиту і побачите, скільки разом із відсотками вам доведеться заплатити в підсумку.

Відсоткові ставки

На невеликий термін позики зазвичай видають за ставкою 1-2 % на день. Для нових клієнтів мікрофінансові організації часто пропонують безвідсоткові варіанти. Перш ніж погодитися на пропозицію, переконайтеся, що це не черговий маркетинговий прийом. Зазвичай вона діє, якщо ви погашаєте весь борг у найкоротші строки (наприклад 5-7 днів). Далі відсотки нараховуються вже на звичайних умовах. Тому обов’язково читайте умови договору.

Причини відхилення заявок

Попри те, що ймовірність отримати кредит без перевірок у МФО значно вища, ніж у банку, кожна заявка підлягає ретельному розгляду.

З яких причин клієнт отримує відмову:

 1. Неповнолітній вік – багато організацій не видають позики до досягнення 21-го року.
 2. Надання анульованого або підробленого документа – це стосується не тільки паспорта, а й водійських посвідчень.
 3. Відсутність реєстрації – у більшості МФО вимагають постійну реєстрацію або тимчасову, за умови, що її термін дії перевищує термін дії договору. Особи, які не мають реєстрації на території України, гарантовано отримають відмову.
 4. Підвищене кредитне навантаження – якщо під час оцінювання фінансового статусу позичальника співробітники МФО бачать, що у нього багато позик, особливо з простроченою заборгованістю, то з великою ймовірністю відхилять заявку. Для зниження ризику неповернення коштів клієнту можуть запропонувати меншу суму.
 5. Наявність чинних прострочених кредитів – користувачам, які порушували платіжну дисципліну в минулому, значно простіше отримати позику, ніж тим, хто не сплачує своєчасно чинні кредити. Цей факт може насторожити співробітників МФО.
 6. Помилки в заповненні анкети – неправильне зазначення особистих даних, реквізитів паспорта та банківського рахунку може також стати причиною того, що вашу заявку буде відхилено. Достатньо виправити помилки і надіслати її знову.

Позичальники повинні розуміти, що спроба взяти мікропозику за чужим або фальшивим документом може бути розцінена як шахрайство. Співробітники МФО можуть не обґрунтовувати причину відмови.

Приклад розрахунку відсотків за кредитом

Проведемо приблизний розрахунок відсотків за кредитом. Наприклад, ви взяли 20 000 гривень під 1% на день на 30 днів. Щодня вам нараховуватимуть 200 гривень відсотків. Через місяць ця сума дорівнюватиме 6 тис. гривень. Отже, в МФО доведеться повернути загалом 26 тис. гривень.

Якщо цю ж суму ви візьмете на 14 днів, то за термін кредитування вам буде нараховано 2800 гривень відсотків і ви повинні будете заплатити 22 тис. 800 гривень.

Як і у звичайному банківському кредиті, тут діє закономірність – що більший термін, то більша сума переплати.

Як можна отримати гроші

Позику без перевірок можна отримати як готівкою, так і на картку. Останній спосіб більш зручний. Якщо у вашому місті є офіс компанії, можна відвідати його й отримати гроші готівкою. Таким способом часто користуються люди, які не хочуть, щоб за їхніми картками було видно рух коштів.

Відповідальність за непогашену позику

Кожен позичальник, перш ніж взяти кредит онлайн на картку без перевірок, має розуміти, що несе відповідальність за непогашену позику.

Якщо позичальник не погасив вчасно кредит і не з’явився в МФО для оформлення договору про його продовження, йому починають нараховувати штрафи. При тривалих простроченнях компанія може звернутися до колекторів, які ґрунтовно займуться питанням погашення боргу. За несплату кредиту загрожує кримінальна відповідальність.

Як оформити пролонгацію

Коли ситуація складається так, що ви не можете погасити кредит, потрібно не ховатися, а шукати шляхи розв’язання проблеми. Багато організацій охоче йдуть на те, щоб продовжити кредит ще на один місяць. При цьому часто вимагають виплатити вже нараховані відсотки. Наприклад, ви брали 10 тис. грн під 1 % на день. За місяць відсотками вам нарахували 3 тис. грн. Разом ви повинні заплатити 13 тис. грн. При продовженні ви платите тільки нараховані відсотки – 3 тис. грн, а на тіло кредиту з нового місяця нараховується нова сума.

Повідомити про намір продовжити кредит потрібно заздалегідь, мінімум за 1-2 дні до дати, коли ви повинні повністю погасити всю суму.